capuched ایران جمعیت ازدواج سرشماری

capuched: ایران جمعیت ازدواج سرشماری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دلایل ناطق نوری جهت حمایت از حسن روحانی

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در دیدار جمعی از فرهنگیان، بازیگران و صورت های معروف و ورزشکاران، گفت: همه نامزدهای محترم با برنامه ها

دلایل ناطق نوری جهت حمایت از حسن روحانی

دلایل ناطق نوری جهت حمایت از حسن روحانی

عبارات مهم : بین الملل

حجت الاسلام ناطق نوری به بیان دلایل حمایتش از حسن روحانی پرداخت.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در دیدار جمعی از فرهنگیان، بازیگران و صورت های معروف و ورزشکاران، گفت: همه نامزدهای محترم با برنامه هایی جهت اداره کشور پا به عرصه مسابقه گذاشته اند و یکایک آنان فرزندان این نظام اند و به نوبه خودشان جهت این کشور، خدماتی داشته اند ولی گزینش فرد اصلح از میان این دوستان وظیفه شرعی و ملی همه ما است.

دلایل ناطق نوری جهت حمایت از حسن روحانی

وی ادامه داد: همه کاندیداهای محترم را به حفظ آرامش در جامعه، اخلاق مداری، صداقت و رعایت احترام متقابل دعوت می نمایم و مردم بدانند همه این مردها جهت من محترم و عزیزند.

ناطق نوری تاکید کرد: رعایت انصاف در بیان نظر ها و نظرات به همراه حسن واکنش‌ها و کلام نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات و تجمع های انتخاباتی باعث حفظ آبروی نظام و جلوگیری از سوء استفاده دشمن های خواهد بود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در دیدار جمعی از فرهنگیان، بازیگران و صورت های معروف و ورزشکاران، گفت: همه نامزدهای محترم با برنامه ها

وی اظهار کرد: بعضی می گویند که شما آیا از آقای روحانی حمایت می کنید؟ بنده مکرراً در خصوص دلایل بسیار این مهم اشاره کرده ام که یکی از مهمترین آنها، زیاد کردن اعتبار نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در عرصه های بین الملل هست، به خاطر داریم که زمانی در این عرصه به سمت انزوا پیش می رفتیم ولی امروز به جایگاهی دست یافته ایم که سران 6 کشور قدرتمند و صنعتی، در یک سو و کشور عزیزمان ایران اسلامی با اقتدار تمام در سوی دیگر میز مذاکره با آنان می نشیند و از مواضع به حق نظام و مردم حراست و حفاظت می کند.

ناطق نوری همچنین گفت: یکی از برکات برجام، زیاد کردن صادرات نفت است که حدوداً 5 برابر شده است و پول حاصل از فروش به کشورمان پرداخت می شود، در گذشته به علت وجود تحریم ها جهت فروش نفت دچار پرسشها اساسی بودیم و به طور نمونه کشتی های نفت کش ما جهت تردد در آبهای بین المللی ناچار به استفاده از پرچم کشورهای دیگر بودند و در ازای فروش نفت به جای دریافت وجه آن، مجبور بودیم کالاهای بی کیفیت آنان را وارد کنیم، یعنی مبادله ای مضر و نا برابر که امروز به فضل الهی در این دولت اثری از این اجبار وجود ندارد و کشتی های ما در تمام آبهای بین الملل با پرچم مقدس کشور عزیزمان، آزادانه حرکت می کنند.

وی تصریح کرد: سابقه آشنایی بنده با جناب آقای روحانی به سالهای پیش از انقلاب باز می گردد، ایشان را هر لحظه فردی دلسوز، مبارز، استوار در برابر دشمن های نظام و ولایت مدار یافته ام. ایشان بعد از انقلاب سمت های زیادی داشته اند از جمله آن 16 سال در کسوت دبیر شورای امنیت ملی بوده اند و در این سالیان، بیش از پیش به پرسشها بین الملل مسلط گردیدند. درعین حال ایشان و سایر وزراء می دانستند که نمی توان در این 4 سال معجزه کرد و پرسشها ریشه دار در گذشته را به آسانی حل نمود، ولی تمام تلاش خویش را جهت مرتفع کردن پرسشها به کار بردند.

دلایل ناطق نوری جهت حمایت از حسن روحانی

واژه های کلیدی: بین الملل | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs